KONST / Litografier / Färglitografi 12601032

nr 1260 1032

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Färglitografi, Signerad, pt 1996. Motivet: 31x28

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 juni 2019
kl 18:02:20

9/6 21:38:21 1      Vinnande bud

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien